Produkty pre krásu

Parfumy Essens
Women
Men
Parfumy Niche
Unisex
Parfumy Essens Unique
Women
Men
Kozmetika
Sun Care
Essens Women
Essens Men
Aloe Vera
Colostrum

Produkty pre bývanie

Home Parfume

Vyhľadávanie

Sme na Facebooku

Anketa

Záleží Vám na tom ako vonia Váš partner?
 

Pomáhame!

Návštevy


Dnes:11
Včera:34
Tento mesiac:1393
Minulý mesiac:917
Tento rok:7516
Celkovo:154695


 


ZÍSKAJTE
30% ZĽAVU


AUTOPROGRAM

Videogaléria
 

 

 

Be a beauty with ESSENS Beauty

V nedeľu 17. 2. 2019 sa v **** hoteli Dubná Skala v Žiline zišlo viac ako 60 priaznivcov kozmetiky ESSENS, aby si vypočuli úžasné tipy a triky popredného českého vizážistu Pavla Kortana. A šlo skutočne o nevšedný zážitok! Dozvedeli sme sa, vďaka ktorým výživovým doplnkom sa môžeme udržiavať vo forme a spomaliť starnutie, prečo je dôležitý rituál ranného a večerného odličovania a aké benefity prináša prémiová kozmetika Colostrum+. Nechýbali ani praktické ukážky správneho odličovania, starostlivosti o pleť a denného líčenia. Samozrejmosťou bolo vyskúšať si na vlastnej koži farebnú škálu dekoratívnej kozmetiky ESSENS Beauty, vrátane očakávaných noviniek.

 


 

 

 

DOVOLENKA v RAJI ❤

Na začiatku júna 2017 sa štyri európske letiská stali centrom pre skupiny členov Klubu ESSENS, aby sa spoločne vydali na vysnívanú dovolenku v rámci motivačnej akcie „Poďte s nami do Turecka“. Cieľovou destináciou sa všetkým stalo letisko v Antalyi, nasledoval krátky transport do hotela nachádzajúceho sa vo vyhlásenom letovisku Side.

Z dôvodu ročnej odmlky spôsobenej svetovými nepokojmi, odcestovalo do krajiny, kde sa oddávna stretávali a prelínali kultúry západu a východu, viac ako 120 osôb.

Päťhviezdičkový luxusný hotel Royal Dragon s rozlohou 50 000 m 2 poskytoval našim členom nadštandardný servis, a to predovšetkým vďaka jedinečnému programu Ultra All Inclusive. K dispozícii bolo niekoľko vonkajších bazénov, priľahlý aquapark, hotelová morská pláž, bohatá ponuka vodných športov a samozrejme veľké množstvo barov a reštaurácií. Excelentná hotelová kuchyňa ponúkala výborné miestne špeciality a z nepreberného množstva druhov si vybral skutočne každý. Rozľahlý amfiteáter, sústredený uprostred hotelového komplexu, sa stal každý večer dejiskom zábavných show, tanca chtiví hostia sa vybláznili vo svite mesiaca na nočných beach party, prípadne využili hotelovú či niektorú z blízkych diskoték. V ponuke bolo tiež niekoľko fakultatívnych zájazdov, ktoré boli tento rok čisto v réžii každého člena Klubu. Skrátka o zábavu nebola núdza.

Rovnako ako v minulosti, sa aj v tomto roku uskutočnila exkurzia v spoločnosti Seluz v Istanbule. Ide o najväčšieho dodávateľa spoločnosti ESSENS a vďaka veľmi priateľským obchodným vzťahom predstaviteľov oboch spoločností, sa už po niekoľkýkrát mohli členovia Klubu ESSENS pozrieť pod pokrievku výrobných procesov, poznať na vlastné oči, aká alchýmia, najmodernejšie technológie, čistota a kontrola stojí za našimi kvalitnými parfumami.

Najzaujímavejším bodom prehliadky sa určite stal pozoruhodný workshop, vedený veľmi skúsenými majstrami parfumistami, ktorého cieľom bolo namiešanie vlastného parfumu.

A čo bolo z celého pobytu najlepšie?

Skutočnosť, že jazyková bariéra nestála v ceste k vzniku príjemnej atmosféry, že došlo k prehĺbeniu priateľských vzťahov naprieč siedmymi národmi a že početná rodina ESSENS mohla opäť ukázať, že je postavená na pevných a kvalitných základoch.GRAND OPENING NEW ESSENS

Slávnostný ceremoniál GRAND OPENING NEW ESSENS sa uskutočnil pri príležitosti osláv ukončenia dostavby úplne novej modernej centrály ESSENS EUROPE, na ktorú je naša spoločnosť neskutočne hrdá, pretože celosvetovo platí, že len 10 % multilevelových spoločností sídli vo vlastných priestoroch. Spoločnosť ESSENS toto dokázala za necelých päť rokov svojej existencie, a to predovšetkým zásluhou všetkých členov Klubu ESSENS, ktorí si zamilovali naše produkty najvyšších kvalít a s hrdosťou ich distribuujú naprieč Európou i za jej hranicami.
ESSENS Colostrum

 
Juhoafrická republika 2016

Máme to potešenie predstaviť vám nový exkluzívny motivačný program na rok 2015.

Tento motivačný program vyvrcholí v prvej polovici roka 2016, kedy tí z vás, ktorí sa kvalifikujú, s nami odletia na 12 dní plných neuveriteľných zážitkov - a to do Juhoafrickej republiky.

A čo nás tam vlastne čaká?

Aj keď ešte intenzívne pracujeme na koncepcii celého výletu, rozhodne sa môžete tešiť na Johannesburg, Pretóriu i Kapské Mesto, alebo na celodenný výlet terénnymi vozidlami do Krugerovho národného parku, kde iste uvidíme tzv. Veľkú päťku, kam patrí slon, nosorožec, byvol, lev a leopard. Navštívime Blyde River Canyon, vodopády Lisboa a Berlin, alebo tiež mestečko zlatokopov Pilgrim’s Rest. Odvezieme vás k Mysu Dobrej nádeje, pozrieme sa za tučniakmi k mestečku Simon’s Town aj za tuleňmi na Hout Bay. Rozhodne si nenecháme ujsť pohľad na Kapské Mesto zo Stolovej hory, doprajeme si ochutnávku vína a prehliadku niektorého zo svetovo známych vinárstiev v Stellenbosch a ďalšie a ďalšie...

Zaujal vás tento fantastický program?

Aké sú teda podmienky kvalifikácie?

Účasť pre jednu osobu získa ten, kto sa trikrát kvalifikuje na pozíciu GOLD MANAGER a súčasne zaregistruje a vybuduje novú pozíciu v priamej línii, ktorá trikrát dosiahne pozíciu 17 %.
Všetko platí po celý rok 2015.

Účasť pre dve osoby získa ten, kto sa štyrikrát kvalifikuje na pozíciu PLATINA NATIONAL MANAGER alebo PLATINA INTERNATIONAL MANAGER a zároveň zaregistruje a vybuduje novú pozíciu v priamej línii, ktorá trikrát dosiahne pozíciu 17 %.

Všetko platí po celý rok 2015.

Odmena je neprenosná a v prípade jej nečerpania nevzniká nárok na kompenzáciu.
Možnosť dokúpenia zájazdu je možný pre osoby vo veku 14 a viac rokov.

Turecko 2014

Na začiatku júna sa už po tretíkrát vydali členovia Klubu ESSENS za krásami preslneného Turecka.

Sedemdňový pobyt bol zaslúženou odmenou pre všetkých kvalifikovaných členov obľúbenej motivačnej akcie "Poďte s nami do Turecka".

Všetci účastníci zájazdu boli ubytovaní v luxusnom päťhviezdičkovom hoteli Royal Garden v prímorskom letovisku Konakli, neďaleko mesta Alanya na tureckej riviére, kde mohli v plnej miere využívať nadštandardné služby hotela. K dispozícii bol veľký hotelový bazén so šmykľavkami, bohaté wellness programy, nespočetné množstvo barov a reštaurácií s tradične výbornou kuchyňou. Vďaka typu stravovania ULTRA ALL Inclusive bolo možné sa občerstviť takmer celý deň. K dispozícii bolo niekoľko sprievodných programov a výletov, ktorých sa mohol každý zúčastniť podľa vlastného záujmu.

Ani tento rok nechýbala obľúbená exkurzia v spoločnostiach SELUZ, ktorá vyrába vonné esencie a ERTE Cosmetics, kde sa tieto esencie spolu s ďalšími zložkami miešajú a vznikajú výsledné parfumy ESSENS. Tradične prebehla prehliadka Istanbulu, najväčšieho mesta Turecka, kde sa po storočia snúbi orientálna a západná kultúra.

Krásy historicky významných stavieb bolo možné sledovať z výletnej plavby Bosporskou úžinou oddeľujúcou Marmarské a Čierne more a tvoriace hranicu medzi Európou a Áziou.

Sme presvedčení, že i tohtoročný zájazd bol veľmi vydarený a že sa všetkým pobyt doplnený bohatým programom páčil. Mnohí iste ocenili možnosť výmeny vzájomných skúseností z pôsobenia v ESSENS, a to i z medzinárodného aspektu, ktorý môže byť inšpirujúci pre nadchádzajúce obdobie.

Mega ESSENS Meeting!

V máji sa uskutočnil už druhý MEGA ESSENS MEETING, tentokrát v hlavnom meste Srbska, v Belehrade.

Súčasťou programu boli zaujímavé a pútavé prezentácie expertov v odbore výživových doplnkov a kozmetiky, pána PharmDr. Milana Krajíčka a pána Ing. Jiřího Štěpánka. Prezentáciu o fungovaní MLM systému predstavil Ing. Jaromír Růžička, riaditeľ pre zahraničný obchod ESSENS.
K mikrofónu boli prizvaní najúspešnejší lídri z jednotlivých štátov, ktorí sa tak mohli podeliť o svoje skúsenosti i životné príbehy.
Na záver meetingu vystúpil so svojím prejavom spolumajiteľ ESSENS, pán Michal Kovář, ktorý prítomným členom prezradil informácie o nových výrobkoch, ktoré spoločnosť ESSENS uvedie na trh v priebehu tohto roka.

Veríme, že ďalší ročník ESSENS MEGA MEETINGU bude rovnako tak úspešný ako tohtoročný.

Automobil Peugeot 208 pre členov Klubu ESSENS!

ESSENS Slovakia vám teraz ponúka možnosť získať tento automobil na splátky po dobu piatich rokov a to bez akýchkoľvek komplikácií, nutnosti preukazovania príjmu alebo zloženia akontácie. Plné havarijné poistenie a povinné ručenie po dobu splácania je samozrejmosťou.

Parfumy Essens ako súčasť videoklipu!

Parfumy Essens sa stali súčasťou videoklipu prvého sólového singla nádejného slovenského hudobníka Romana Nadányiho s názvom TMA.

ESSENS v Turecku 2013

Začiatkom júna sa výprava 43 členov Klubu ESSENS vrátila zo slnečného Turecka. Osemdenný pobyt bol zaslúženou odmenou pre všetkých kvalifikovaných členov z našej obľúbenej motivačnej akcie „Poďte s ESSENS do Turecka“. Vzhľadom k chladnému a daždivému počasiu, ktoré v predchádzajúcom období sužovalo celú Európu, bola dovolenka pri mori tým pravým spestrením pochmúrnych dní.

Všetci účastníci zájazdu boli ubytovaní v luxusnom 5* hoteli Royal Garden v prímorskom letovisku Konakli, nachádzajúcom sa v blízkosti mesta Alanya na Tureckej riviére. Celý náš tím si do sýtosti užíval hotelové služby, ktorými hýčkajú všetkých svojich klientov. K dispozícii bol hotelový bazén so šmýkačkami, množstvo reštaurácií, barov, wellness programov, ale aj výborná kuchyňa, ktorá vďaka typu stravovania „ULTRA ALL INCLUSIVE“ bola k dispozícii takmer celý deň. Na spoznávanie miestnej orientálnej kultúry boli v ponuke sprievodné programy a výlety.

Jednou z najdôležitejších častí zájazdu sa však stala prehliadka spoločnosti SELUZ, ktorá vyrába esencie, a tiež prehliadka spoločnosti ERTE Cosmetics, kde sa esencie spolu s ďalšími zložkami miešajú a vznikajú tak výsledné parfumy ESSENS. Aj tento rok sa naskytla jedinečná príležitosť nahliadnuť do zákulisia vývoja a výroby všetkých aromatických prímesí používaných nielen v parfumérskom priemysle.

Pretože obe spoločnosti sídlia v Istanbule, strávili všetci účastníci zájazdu poslednú noc v tomto jedinečnom a najväčšom meste Turecka. Pozrieť si mohli historicky významné stavby odrážajúce bohatú minulosť aj miešajúce sa kultúry dvoch svetadielov- a to od staroveku až po súčasnosť.

Na záver je možné konštatovať, že aj tohtoročný zájazd sa veľmi podaril. Našiel sa čas aj na bohaté diskusie medzi účastníkmi a taktiež sa priestor otvoril k výmene vzájomných skúseností z pôsobenia v ESSENS, ktoré môžu byť nápomocné v nadchádzajúcom období.

FAVEA, s.r.o.

Na sklonku apríla sa vo výrobných priestoroch českej farmaceutickej spoločnosti FAVEA, s.r.o. uskutočnila exkurzia doplnená o veľmi poučné a zaujímavé prednášky PharmDr. Milana Krajíčka.

Lídri Klubu ESSENS z Českej i Slovenskej republiky tak získali jedinečnú možnosť nahliadnuť do zákulisia vývoja a výroby produktov Colostrum a Aloe vera.

Veríme, že v podobných akciách budeme môcť pokračovať a postupne navštívime aj ďalších výrobcov produktov ESSENS.


Mega ESSENS meeting

V  apríli sa v maďarskej Budapešti uskutočnil prvý Mega ESSENS meeting.
Na tejto akcii sa zúčastnilo viac ako 400 členov Klubu ESSENS siedmich rôznych národností.

Okrem majiteľov spoločnosti ESSENS, p. Michala Kovářa a p. Petra Vyorala, vystúpili na meetingu taktiež:
- PharmDr. Milan Krajíček - uznávaný expert zaoberajúci sa vývojom výživových doplnkov
- Ing. Jiří Štěpánek - riaditeľ spoločnosti Ingredia, výrobca produktov Colostrum a Aloe vera
- p. Christos Valsamidis - medzinárodný expert na Aloe vera a líder ESSENS Grécko

Účastníci tejto beznádejne vypredanej akcie sa dozvedeli mnoho nových a zaujímavých informácií, ktoré určite využijú vo svojej ďalšej činnosti a k podpore predaja produktov ESSENS.


ESSENS v Turecku - Máj 2012


Grand Opening Klubu Essens / 6.11.2011


ESSENS World - výroba parfémov


ESSENS SK


 

 

Vaše otázky a odpovede odborníka

Colostrum
Aloe Vera
Yogurt maker
Home Pharmacy


Blog

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS
Predstavujeme exkluzívny a úplne jedinečný výživový doplnok ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.

Zaujímavosti

Recepty z jogurtov ESSENS
Iste ste už vyskúšali ako výrobu jogurtov, tak aj najrôznejšie recepty, a preto vám prinášame aj zopár našich tipov.

 

Zaujímavosti a fakty zo sveta jogurtov
Radi by sme vás zoznámili so zaujímavými informáciami o pozitívnom vplyve jogurtov na ľudský organizmus, zdravie a kondíciu.