Produkty pre krásu

Parfumy Essens
Women
Men
Parfumy Niche
Unisex
Parfumy Essens Unique
Women
Men
Kozmetika
Sun Care
Essens Women
Essens Men
Aloe Vera
Colostrum

Produkty pre bývanie

Home Parfume

Vyhľadávanie

Sme na Facebooku

Anketa

Záleží Vám na tom ako vonia Váš partner?
 

Pomáhame!

Návštevy


Dnes:10
Včera:34
Tento mesiac:1392
Minulý mesiac:917
Tento rok:7515
Celkovo:154694


 


ZÍSKAJTE
30% ZĽAVU


AUTOPROGRAM

Fotogaléria

 

 

Splnený jeden veľký sen v ESSENS

Jeden z najšťastnejších dní prežitých práve pred pár dňami Vianoc. Myslíte, že dokážete niečo urobiť pre to, aby ste si splnili svoj sen?

Tak poďte do doho! ZAČNITE TU!

AUTOFLOTILA ESSENS: Získajte aj Vy auto BMW alebo PEUGEOTDOVOLENKA v RAJI

Na začiatku júna 2017 sa štyri európske letiská stali centrom pre skupiny členov Klubu ESSENS, aby sa spoločne vydali na vysnívanú dovolenku v rámci motivačnej akcie „Poďte s nami do Turecka“. Cieľovou destináciou sa všetkým stalo letisko v Antalyi, nasledoval krátky transport do hotela nachádzajúceho sa vo vyhlásenom letovisku Side.

Z dôvodu ročnej odmlky spôsobenej svetovými nepokojmi, odcestovalo do krajiny, kde sa oddávna stretávali a prelínali kultúry západu a východu, viac ako 120 osôb.

Päťhviezdičkový luxusný hotel Royal Dragon s rozlohou 50 000 m 2 poskytoval našim členom nadštandardný servis, a to predovšetkým vďaka jedinečnému programu Ultra All Inclusive. K dispozícii bolo niekoľko vonkajších bazénov, priľahlý aquapark, hotelová morská pláž, bohatá ponuka vodných športov a samozrejme veľké množstvo barov a reštaurácií. Excelentná hotelová kuchyňa ponúkala výborné miestne špeciality a z nepreberného množstva druhov si vybral skutočne každý. Rozľahlý amfiteáter, sústredený uprostred hotelového komplexu, sa stal každý večer dejiskom zábavných show, tanca chtiví hostia sa vybláznili vo svite mesiaca na nočných beach party, prípadne využili hotelovú či niektorú z blízkych diskoték. V ponuke bolo tiež niekoľko fakultatívnych zájazdov, ktoré boli tento rok čisto v réžii každého člena Klubu. Skrátka o zábavu nebola núdza.

Rovnako ako v minulosti, sa aj v tomto roku uskutočnila exkurzia v spoločnosti Seluz v Istanbule. Ide o najväčšieho dodávateľa spoločnosti ESSENS a vďaka veľmi priateľským obchodným vzťahom predstaviteľov oboch spoločností, sa už po niekoľkýkrát mohli členovia Klubu ESSENS pozrieť pod pokrievku výrobných procesov, poznať na vlastné oči, aká alchýmia, najmodernejšie technológie, čistota a kontrola stojí za našimi kvalitnými parfumami.

Najzaujímavejším bodom prehliadky sa určite stal pozoruhodný workshop, vedený veľmi skúsenými majstrami parfumistami, ktorého cieľom bolo namiešanie vlastného parfumu.

A čo bolo z celého pobytu najlepšie?

Skutočnosť, že jazyková bariéra nestála v ceste k vzniku príjemnej atmosféry, že došlo k prehĺbeniu priateľských vzťahov naprieč siedmymi národmi a že početná rodina ESSENS mohla opäť ukázať, že je postavená na pevných a kvalitných základoch.

 


GRAND OPENING NEW ESSENS

Dňa 30. apríla 2016 sa v Brne uskutočnila exkluzívna akcia GRAND OPENING NEW ESSENS. Táto nezabudnuteľná udalosť bola určená pre každého člena Klubu ESSENS, ktorý splnil v mesiacoch február a marec jednoduché kvalifikačné podmienky. Záujem bol veľký a akcie sa zúčastnilo viac ako 500 hostí zo siedmych štátov, v ktorých sa nachádzajú pobočky ESSENS. Okrem členov Klubu z Českej republiky sa slávnostného ceremoniálu zúčastnili taktiež zástupcovia zo Slovenskej republiky, Grécka, Slovinska, Chorvátska, Ruska a veľmi početná skupina z Talianska. Okrem strategických partnerov ESSENS, na čele so zástupcami spoločností K2Pharm a Ingredia, nás svojou návštevou poctili aj samotní majitelia spoločností Seluz a Erte cosmetics, Murat Öztürk a Turgut.
Na programe dňa boli pútavé prednášky PharmDr. Milana Krajíčka, prehliadky interiérov novej centrály a zoznámením sa s činnosťami na jednotlivých oddeleniach. Nechýbala úvodná reč zakladateľov a majiteľov spoločnosti ESSENS Viliama Lalinského, Libora Prusa a Michala Kovářa, krst fotoknihy zachytávajúcej jedinečné momentky z priebehu výstavby celého areálu a napínavý okamžik, kedy bola komisárom z agentúry Dobrý deň premeriavaná najvyššia sochy z piesku v strednej Európe.

Čo povedať na záver? Ilustračné fota hovoria za všetkých :). ....úžasní ľudia, skvelá atmosféra, veselá nálada, oslavy, na ktoré sme sa všetci tešili. Toto je výsledok, ktorí nám možno mnohí neverili, že tak mladá firma môže prosperovať. Áno všetci, ktorí ešte váhate POĎTE MEDZI NÁS....nie je nič krajšie ako milovať svoju prácu a zdieľať to svojmu okoliu. Sme na správnom mieste a so správnymi ľuďmi. Ďakujeme za tak krásne a do poslednej bodky premyslené oslavy nového sídla v Brne. ​

 


The Royal 4th Anniversary of ESSENS - oslava vo veľkom štýle

Na jeseň 2015 oslávila spoločnosť ESSENS svoje 4. narodeniny.

Štýlová narodeninová oslava sa konala počas predĺženého víkendu 16. – 18. októbra v priestoroch presláveného päťhviezdičkového Grand Hotela Pupp v prekrásnom kúpeľnom meste Karlovy Vary.

Program bol skutočne bohatý. Ešte v piatok sa všetci prítomní spoločne presunuli na jedinečnú exkurziu svetovo známeho pivovaru Pilsner Urquell v Plzni, po ktorej nasledovala večera v priľahlej štýlovej reštaurácii Spilka, kde mal každý možnosť načapovať si sám svoj vlastný zlatistý mok.

Sobotné dopoludnie bolo venované prehliadke Múzea Jána Bechera v priestoroch bývalej továrne postavenej už v roku 1867, kam sa po 60-tich rokoch od zrodenia nápoja premiestnila výroba obľúbeného bylinného likéru, vtedy hojne používaného predovšetkým ako liečivý nápoj proti žalúdočným nevoľnostiam.
Nasledovala prechádzka kúzelným kúpeľným mestom zakončená obedom v hotelovej reštaurácii.
Popoludnie si každý mohol vychutnať podľa vlastného uváženia, naskytla sa možnosť návštevy Wellness centra Pupp Royal s bazénom, saunami a bohatou ponukou tradičných procedúr založených na využití prírodného bohatstva karlovarského regiónu.

Po 18. hodine sa všetci pozvaní hostia odetí do spoločenských šiat dostavili do hotelovej slávnostnej sály, kde bol zahájený už 4. narodeninový galavečer.
Štvorchodové menu z vyhlásenej kuchyne Grandrestaurant Pupp v sebe skrývalo mnoho rozmanitých gastronomických špecialít, nasledoval bohatý program s vystúpením exotických tanečníc, akrobatky ladne sa pohybujúcej na kovovej obruči i neuveriteľnou show majstra kúzelníka so svojou múzou.
Súčasťou galavečera sa tradične stalo odovzdávanie ocenení a odmien za uplynulý rok najúspešnejším lídrom ESSENS, poďakovanie manažérom zahraničných pobočiek a v neposlednom rade i majiteľom ESSENS.
Rozkrojenie trojposchodovej torty sa s gráciou sebe vlastnou ujali majitelia spoločnosti a za prispenia ohlušujúceho aplauzu a stovky zábleskov prítomných fotoaparátov spoločne nakrojili ďalší úspešný rok.
Celým večerom v pohodovej atmosfére sprevádzala živá hudba, špeciálny koktail bar i možnosť nechať sa vyfotiť po vzore agenta Jamesa Bonda.

Nálada bola po všetkých smeroch priateľská, pokojná a plná príjemných chvíľ, na ktoré budú všetci účastníci určite po dlhé mesiace s úsmevom spomínať. ​

 


Turecko 2015

Aj v roku 2015 navštívila v rámci motivačnej akcie "Poďte s nami do Turecka"početná skupina členov Klubu ESSENS brehy stredozemného mora v krajine orientu, korenia a Tisícej a jednej noci.

Na všetkých zúčastnených tradične čakal luxusný päťhviezdičkový hotel Royal Garden v prímorskom letovisku Konakli, ležiaci na tureckej riviére. Jedinečný program Ultra All Inclusive doprial všetkým nadštandardné služby hotela, medzi ktoré patril nielen hotelový bazén, wellness programy, občerstvenie v ktorúkoľvek dennú dobu vo všetkých hotelových baroch a reštauráciách, ale aj možnosť zúčastniť sa najrôznejších výletov po okolí.

Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch prebehla zaujímavá návšteva v kozmetickej spoločnosti SELUZ, tentokrát okorenená veľmi pútavou prednáškou o jednotlivých vonných esenciách, z ktorých sa na základe prísnych receptúr spracovávajú aj parfumy ESSENS.

Nesmela chýbať prehliadka krásneho Istanbulu, najväčšieho mesta Turecka, spojená s návštevou najznámejších mešít a pamätihodností.

Vďaka slnečnému počasiu sa aj tohtoročný zájazd vydaril a veríme, že si ho všetci členovia Klubu užili plnými dúškami. ​

 


The Great ESSENS 3rd Anniversary – ako to prebiehalo?

Pri príležitosti 3. narodenín spoločnosti ESSENS sa počas predĺženého víkendu 17. – 19. októbra uskutočnila v päťhviezdičkovom Grand Hoteli Kempinski High Tatras veľkolepá oslava v štýle Veľkého Gadsbyho.

Atmosféra 20. rokov minulého storočia dýchala na prítomných hostí takmer na každom kroku. Denný program sa niesol v duchu Royal Casino. Nejeden záujemca okúsil vôňu hazardu v dobovom kasíne a dámy iste ocenili pestrú ponuku miešaných nápojov. Za pozretie stála výstava filmových plagátov zo zlatej éry Hollywoodu. Nielen muži obdivovali legendu českej automobilovej histórie – slávny kabriolet AERO 500, ďalej bolo možné namaľovať si spoločný obraz či sa nechať vyfotiť na retro portrét. Pretože počasie bolo vzhľadom k ročnému obdobiu veľmi prívetivé, priľahlé okolie hotela vyzývalo k romantickej jesennej prechádzke. Čas sa našiel i na relax a odpočinok, a to v luxusnom hotelovom wellness Zion Spa, ktoré ponúkalo nielen bazén, saunu, aróma kúpele, ale i masáže a ďalšie príjemné procedúry.

Nezabudnuteľný Galavečer zahájili majitelia spoločnosti ESSENS oblečení rovnako ako všetci prítomní do večerného spoločenského oblečenia 20. rokov. Predstavení boli vzácni hostia, majitelia spoločností SELUZ a ERTE, výrobcovia našich parfumov a tiež majitelia spoločnosti K2pharm, producenti výživových doplnkov stravy Home Pharmacy. Nasledoval slávnostný prípitok vo foyer hotela a spoločná fotografia na hotelovom schodisku. Následne sa v priestoroch reštaurácie podávala štvorchodová večera plná kulinárskych špecialít hotelového šéfkuchára. Za celoročnú prácu boli odmenení najúspešnejší lídri a manažéri jednotlivých pobočiek, ktorí obdržali zaslúžené poďakovanie a odmeny od vedenia spoločnosti. Tradične nechýbala narodeninová torta upečená majsterkou cukrárkou, ktorého rozkrojenie sa ako vždy chopili majitelia ESSENS. Po celú dobu doprevádzal večierok známy swingový orchester Swing Society Orchestra a profesionálni tanečníci učili hostí základné tanečné kroky swingu. O zábavu tak bolo postarané do ranných hodín a priateľská atmosféra sa vinula celým víkendom.

Veríme, že všetci zúčastnení odchádzali do svojich domovov plní pozitívnych dojmov a na príjemne strávené chvíle budú ešte dlho v dobrom spomínať. ​

 


Turecko 2014

Na začiatku júna sa už po tretíkrát vydali členovia Klubu ESSENS za krásami preslneného Turecka.

Sedemdňový pobyt bol zaslúženou odmenou pre všetkých kvalifikovaných členov obľúbenej motivačnej akcie "Poďte s nami do Turecka".

Všetci účastníci zájazdu boli ubytovaní v luxusnom päťhviezdičkovom hoteli Royal Garden v prímorskom letovisku Konakli, neďaleko mesta Alanya na tureckej riviére, kde mohli v plnej miere využívať nadštandardné služby hotela. K dispozícii bol veľký hotelový bazén so šmykľavkami, bohaté wellness programy, nespočetné množstvo barov a reštaurácií s tradične výbornou kuchyňou. Vďaka typu stravovania ULTRA ALL Inclusive bolo možné sa občerstviť takmer celý deň. K dispozícii bolo niekoľko sprievodných programov a výletov, ktorých sa mohol každý zúčastniť podľa vlastného záujmu.

Ani tento rok nechýbala obľúbená exkurzia v spoločnostiach SELUZ, ktorá vyrába vonné esencie a ERTE Cosmetics, kde sa tieto esencie spolu s ďalšími zložkami miešajú a vznikajú výsledné parfumy ESSENS. Tradične prebehla prehliadka Istanbulu, najväčšieho mesta Turecka, kde sa po storočia snúbi orientálna a západná kultúra.

Krásy historicky významných stavieb bolo možné sledovať z výletnej plavby Bosporskou úžinou oddeľujúcou Marmarské a Čierne more a tvoriace hranicu medzi Európou a Áziou.

Sme presvedčení, že i tohtoročný zájazd bol veľmi vydarený a že sa všetkým pobyt doplnený bohatým programom páčil. Mnohí iste ocenili možnosť výmeny vzájomných skúseností z pôsobenia v ESSENS, a to i z medzinárodného aspektu, ktorý môže byť inšpirujúci pre nadchádzajúce obdobie. ​

 


Prezentácia ESSENS v Žiline

V sobotu 14.6.2014 sa uskutočnila skvelá prezentácia Essens v Žiline, kde boli odprezentované nové jedinečné produkty Essens. V spoločnosti ESSENS je zaregistrovaných vyše 72.000 členov z toho 17.000 na Slovensku. Pýšime sa už s vyše 230-timi výrobkami a to sme ešte len na začiatku. Veľká vďaka za úžasných priateľov vo vedení Essens. :) ​

 

 

Oslava 2. narodenín ESSENS

V dňoch 5. a 6. októbra 2013 oslávila spoločnosť ESSENS svoje druhé narodeniny.

Veľkolepá akcia sa konala v Budapešti v luxusnom kúpeľnom hoteli a oslavy sa zúčastnilo vyše päťdesiat členov Klubu ESSENS zo siedmich štátov, ktorí sa vďaka svojim obchodným aktivitám počas letných mesiacov na akciu nominovali.

Stretli sa tu aj všetky manažérky, ktoré vedú v danej krajine pobočku ESSENS. Slávnostný gala večer bol zahájený bohatou večerou a patril hlavne najúspešnejším lídrom, ktorí dostali zaslúžené ĎAKUJEME v podobe sklenených ocenení, a to priamo od majiteľov firmy, pánov Michala Kovářa, Viliama Lalinského a Petra Vyorala.

Nezabudnuteľný zážitok sa potom naskytol všetkým pri večernej plavbe loďou po Dunaji s očarujúcim pohľadom na osvetlené dominanty hlavného mesta Maďarska, počas ktorej sa oslavovalo aj s narodeninovou tortou.

Celá oslava prebehla v priateľskom duchu, všetci účastníci boli rozmaznávaní nadštandardnými službami exkluzívneho hotela s wellness a druhý deň sa plní pozitívnych dojmov vracali, niektorí aj tisíce kilometrov, do svojich domovov.


Oslava 1. narodenín ESSENS

Dňa 12. 10. 2012 sa v štvorhviezdičkovom hoteli Lanterna vo Veľkých Karloviciach konala oslava 1. narodenín značky ESSENS. Majitelia ESSENS World a približne päťdesiat hostí sa zišlo v tomto krásnom hoteli, kde bol okrem wellness pripravený aj bohatý kultúrny program. Po privítaní hostí, prípitku a večeri formou rautu, zhodnotil jeden zo spolumajiteľov ESSENS World pán Michal Kovář prvý rok úspešného fungovania firmy. Potom nasledovala zábava vo forme valašského programu - cimbálovka, ochutnávka slivovice, súťaže. Okolo 22. hodiny si všetci mohli pochutnať na občerstvení podávanom formou studeného rautu a na narodeninovej torte, ktorú slávnostne rozkrojili spolumajitelia ESSENS World. Po polnočnom prekvapení vo forme "ohňostroja" z konfiet pokračovala zábava až do ranných hodín.


ESSENS Slovakia


ESSENS v Turecku

 

Leto plné zážitkov


Produkty pre dámy


Produkty pre pánov


 

 

Vaše otázky a odpovede odborníka

Colostrum
Aloe Vera
Yogurt maker
Home Pharmacy


Blog

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS
Predstavujeme exkluzívny a úplne jedinečný výživový doplnok ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.

Zaujímavosti

Recepty z jogurtov ESSENS
Iste ste už vyskúšali ako výrobu jogurtov, tak aj najrôznejšie recepty, a preto vám prinášame aj zopár našich tipov.

 

Zaujímavosti a fakty zo sveta jogurtov
Radi by sme vás zoznámili so zaujímavými informáciami o pozitívnom vplyve jogurtov na ľudský organizmus, zdravie a kondíciu.