Produkty pre krásu

Parfumy Essens
Women
Men
Parfumy Niche
Unisex
Parfumy Essens Unique
Women
Men
Kozmetika
Sun Care
Essens Women
Essens Men
Aloe Vera
Colostrum

Produkty pre bývanie

Home Parfume

Vyhľadávanie

Sme na Facebooku

Anketa

Záleží Vám na tom ako vonia Váš partner?
 

Pomáhame!

Návštevy


Dnes:10
Včera:34
Tento mesiac:1392
Minulý mesiac:917
Tento rok:7515
Celkovo:154694


 


ZÍSKAJTE
30% ZĽAVU


AUTOPROGRAM

Spomienka na leto 2017 - dovolenka v raji

Na začiatku júna 2017 sa štyri európske letiská...

...stali centrom pre skupiny členov Klubu ESSENS...

 

"Objaviť v sebe talent, rozvinúť ho a podeliť sa o ňom so svetom, to chce odvahu." /Robert T. Kiyosaki/

Áno presne takto to vidím aj ja. Pred pár rokmi som bola klasicky zamestnaná v štátnom rezorte s diplomovou skúškou a zdieľala som prácu, ktorú som nesmierne milovala. No akoby to bolo dnes, mám stále v pamäti deň, ako sa to všetko začalo. Má to na svedomí môj švagor, ktorému som vďačná dodnes za tento deň. Jednoducho ma oslovila jeho krásna vôňa parfumu, šíriaca do okolia a ja som hneď zareagovala ako správna mladá dáma pochvalou zvolenej vône. No netušila som, že táto vôňa sa nedá zakúpiť v klasickom kamennom obchode a zistila som, že spolupracuje s firmou ako distribútor..... Vysvetlil mi formu objednávky zvoleného dámskeho parfumu a stala som sa samospotrebiteľom produktov danej firmy...prešiel rok a znova ma švagor oslovil, ako môžem pomôcť svojim známym v okolí nakupovať so zľavou tieto parfumy....predaj nebol mojou vášňou, mojou skvelou vlastnosťou je pomáhať iným a preto som zdieľala informáciu ,/nákup so zľavou - pomáhať záujemcom a fanúšikom stať sa členmi danej firmy/ mojim priateľom, kolegyniam v práci a postupne som zistila, že toto je niečo čo ma baví. Zistila som, že táto činnosť je vlastne sieťový marketing - network marketing. Ostala som verná sieťovému marketingu až natoľko, že v roku 2015 som sa rozhodla opustiť zamestnanie a naplno sa venovať network marketingu. Ak by mi niekto pred rokmi povedal, že vystúpim pred tímom a poviem im svoj príbeh....povedala by som im, že sú blázni, nakoľko som aktivitu tohoto rázu pravidelne prenechávala milerada svojim kolegom. Teraz je opak pravdou, veľmi rada zdieľam svoj príbeh, aby aj iní pochopili akú silu má veľký cieľ v živote. Splniť sen si môže každý bez rozdielu povolania, rasy a titulu. Každý máme svoj sen a verte mi, že network marketing je to, čo vám váš veľký sen môže splniť. Nie za deň ani mesiac. Potrebujete byť vytrvalí a ak som to dokázala ja, dokážete to aj vy :)

 Môj pobyt TURECKO 2017 - ocenenie firmy Essens za spoluprácu. /pobyt zdarma/

 

DOVOLENKA v RAJI


Na začiatku júna 2017 sa štyri európske letiská stali centrom pre skupiny členov Klubu ESSENS, aby sa spoločne vydali na vysnívanú dovolenku v rámci motivačnej akcie „Poďte s nami do Turecka“. Cieľovou destináciou sa všetkým stalo letisko v Antalyi, nasledoval krátky transport do hotela nachádzajúceho sa vo vyhlásenom letovisku Side.

Z dôvodu ročnej odmlky spôsobenej svetovými nepokojmi, odcestovalo do krajiny, kde sa oddávna stretávali a prelínali kultúry západu a východu, viac ako 120 osôb.

Päťhviezdičkový luxusný hotel Royal Dragon s rozlohou 50 000 m 2 poskytoval našim členom nadštandardný servis, a to predovšetkým vďaka jedinečnému programu Ultra All Inclusive. K dispozícii bolo niekoľko vonkajších bazénov, priľahlý aquapark, hotelová morská pláž, bohatá ponuka vodných športov a samozrejme veľké množstvo barov a reštaurácií. Excelentná hotelová kuchyňa ponúkala výborné miestne špeciality a z nepreberného množstva druhov si vybral skutočne každý. Rozľahlý amfiteáter, sústredený uprostred hotelového komplexu, sa stal každý večer dejiskom zábavných show, tanca chtiví hostia sa vybláznili vo svite mesiaca na nočných beach party, prípadne využili hotelovú či niektorú z blízkych diskoték. V ponuke bolo tiež niekoľko fakultatívnych zájazdov, ktoré boli tento rok čisto v réžii každého člena Klubu. Skrátka o zábavu nebola núdza.

Rovnako ako v minulosti, sa aj v tomto roku uskutočnila exkurzia v spoločnosti Seluz v Istanbule. Ide o najväčšieho dodávateľa spoločnosti ESSENS a vďaka veľmi priateľským obchodným vzťahom predstaviteľov oboch spoločností, sa už po niekoľkýkrát mohli členovia Klubu ESSENS pozrieť pod pokrievku výrobných procesov, poznať na vlastné oči, aká alchýmia, najmodernejšie technológie, čistota a kontrola stojí za našimi kvalitnými parfumami.

Najzaujímavejším bodom prehliadky sa určite stal pozoruhodný workshop, vedený veľmi skúsenými majstrami parfumistami, ktorého cieľom bolo namiešanie vlastného parfumu.

A čo bolo z celého pobytu najlepšie?

Skutočnosť, že jazyková bariéra nestála v ceste k vzniku príjemnej atmosféry, že došlo k prehĺbeniu priateľských vzťahov naprieč siedmymi národmi a že početná rodina ESSENS mohla opäť ukázať, že je postavená na pevných a kvalitných základoch.

 

Fotoreport a videoreport

 

 

Vaše otázky a odpovede odborníka

Colostrum
Aloe Vera
Yogurt maker
Home Pharmacy


Blog

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS
Predstavujeme exkluzívny a úplne jedinečný výživový doplnok ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.

Zaujímavosti

Recepty z jogurtov ESSENS
Iste ste už vyskúšali ako výrobu jogurtov, tak aj najrôznejšie recepty, a preto vám prinášame aj zopár našich tipov.

 

Zaujímavosti a fakty zo sveta jogurtov
Radi by sme vás zoznámili so zaujímavými informáciami o pozitívnom vplyve jogurtov na ľudský organizmus, zdravie a kondíciu.