Produkty pre krásu

Parfumy Essens
Women
Men
Parfumy Niche
Unisex
Parfumy Essens Unique
Women
Men
Kozmetika
Sun Care
Essens Women
Essens Men
Aloe Vera
Colostrum

Produkty pre bývanie

Home Parfume

Vyhľadávanie

Sme na Facebooku

Anketa

Záleží Vám na tom ako vonia Váš partner?
 

Pomáhame!

Návštevy


Dnes:5
Včera:34
Tento mesiac:1387
Minulý mesiac:917
Tento rok:7510
Celkovo:154689


 


ZÍSKAJTE
30% ZĽAVU


AUTOPROGRAM

NOVINKA NA SVETOVOM TRHU – ESSENS LACTOFERRIN

Prinášame vám prvý výrobok z exkluzívneho produktového radu ESSENS Lactoferrin.

Dlho očakávaný a na našom trhu úplne výnimočný výživový doplnok!

 

NOVINKA NA SVETOVOM TRHU – ESSENS LACTOFERRIN

Prinášame vám prvý výrobok z exkluzívneho produktového radu ESSENS Lactoferrin, dlho očakávaný a na našom trhu úplne výnimočný výživový doplnok ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.


TENTO SKUTOČNE MIMORIADNY PRODUKT NENÁJDETE V ŽIADNEJ KONKURENČNEJ SPOLOČNOSTI NA TRHU!

Autorom myšlienky predstaviť svetu čisto prírodný produkt s tak obrovským pozitívnym vplyvom na ľudský organizmus je medzinárodne uznávaný expert a farmaceut zaoberajúci sa vývojom, výskumom a výrobou prírodných výživových doplnkov, pán PharmDr. Milan Krajíček.

Ide o prevratný výživový doplnok, ktorý vďaka svojím vlastnostiam, ale i technológiou spracovania vysoko prevyšuje obdobné produkty s prídavkom lactoferrinu. Náš LACTOFERRIN JE TOTIŽ ZÍSKAVANÝ ZÁSADNE Z ČERSTVÉHO BOVINNÉHO MLIEKA. Lactoferrin používaný v najrôznejších produktoch iných spoločností sa spracováva zo srvátky – odpadového materiálu vznikajúceho pri výrobe tvarohu a tvarohových výrobkov. Avšak pri porovnaní s lactoferrinom získaným z mlieka, dosahuje lactoferrin zo srvátky maximálne 20 % kvality. Samotný proces izolácie z mlieka u nami používaného lactoferrinu prebieha špeciálnymi technologickými postupmi tak, aby pri nich nedošlo k jeho poškodeniu a boli zachované všetky jeho výnimočné hodnoty.


ČO JE LACTOFERRIN?
Lactoferrin je multifunkčný proteín z rodiny transferínov (prenášačov stopových prvkov v krvi, ako sú napr. železo, meď a zinok), ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, je zastúpený v exokrinných sekrétoch a predovšetkým v krvnej plazme a bielych krvinkách. Lactoferrin je v malom množstve obsiahnutý vo VŠETKÝCH telových tekutinách, je totiž súčasťou VRODENEJ imunity.

LACTOFERRIN JE ĽUDSKÉMU TELU VLASTNÝ, TZN., ŽE HO VIE ROZPOZNAŤ A AKCEPTOVAŤ BEZ REAKCIÍ.

NAVYŠE NAŇ DOPOSIAĽ NEVZNIKLA REZISTENCIA (AKO NAPR. NA ANTIBIOTIKÁ I INÉ LIEČIVÁ), VĎAKA ČOMU JE NEUSTÁLE ÚČINNÝ PRE KAŽDÉHO Z NÁS BEZ ROZDIELU POHLAVIA I VEKU.

ABSOLÚTNE PRÍRODNÝ VÝŽIVOVÝ DOPLNOK ESSENS LACTOFERRIN NEOBSAHUJE ŽIADNE CHEMICKÉ LÁTKY A VYZNAČUJE SA TÝMITO VLASTNOSŤAMI:

- antimikrobiálny (pôsobí proti mikroorganizmom)
- antibakteriálny (pôsobí proti baktériám)
- antivirálny (pôsobí proti vírusom)
- antifungálny (pôsobí proti hubám)
- antioxidačný (chráni organizmus proti škodlivým účinkom chemických látok, s ktorými sa človek denne stretáva)
- pôsobí proti parazitom
- pôsobí proti rakovinotvorným bunkám
- pôsobí pred nebezpečným žiarením
- má protizápalový účinok

NA TRHU NIE JE MOŽNÉ NÁJSŤ PRÍPRAVOK, KTORÝ BY PONÚKAL KOMPLEXNEJŠIE A EFEKTÍVNEJŠIE POZITÍVNE VLASTNOSTI!

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS MAJÚ FORTIFIKOVANÝ IMUNOSTIMULAČNÝ EFEKT!
Tzn., že sa bežne veľmi nízka koncentrácia lactoferrinu v ľudskom tele vďaka externému podaniu v podobe tabliet mnohonásobne zvýši, a dochádza tak k obrovskému POSILNENIU IMUNITNÉHO SYSTÉMU.

PREČO JE VÝŽIVOVÝ DOPLNOK ESSENS LACTOFERRIN TABLETS VÝNIMOČNÝ?
Lactoferrin sa skladá zo 700 aminokyselín. Zaujímavosťou je, že ľudský a bovinný lactoferrin sa líši len v 2 aminokyselinách, pričom u jednotlivých ľudí sa môže líšiť až v 8 aminokyselinách! Lactoferrin využívaný v produktoch ESSENS je získaný z bovinného mlieka, pretože je najviac podobné tomu ľudskému a pri porovnávacích testoch má ROVNAKÚ účinnosť.

Veľmi významným parametrom je tzv. nativita lactoferrinu. Molekula lactoferrinu má dva veľkopriestorové laloky, dôležitú úlohu zohráva ich spoj. Pokiaľ je lactoferrin natívny (nezničený teplom, enzýmami ani chemikáliami), je tento spoj pružný a môže sa aktívne dobre pohybovať. Pokiaľ je lactoferrin denaturovaný (zničený), vypadá síce vzhľadovo rovnako, ale jeho aktivita je dramaticky znížená. Preto kladieme dôraz na to, aby bol lactoferrin spracovaný špičkovou technológiou Z ČERSTVÉHO odstredeného mlieka a nie z výroby srvátky, ako je tomu u konkurencie.

Ďalším dôležitým faktorom pre vysokú kvalitu lactoferrinu je stupeň saturácie (nasýtenia) železom (ale aj meďou či zinkom). A to z dôvodu optimálnej regulácie a udržiavania stálej hladiny týchto stopových prvkov v tele, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu buniek v organizme. Za normálnych okolností kolíše saturácia lactoferrinu medzi 10 – 30 %. Pokiaľ je lactoferrin nasýtenejší na viac ako 80 % železom, jeho antimikrobiálna a protizápalová účinnosť je podstatne nižšia. Náš lactoferrin prechádza prísnou kontrolou saturácie železom a jeho hodnota je len 23 %, teda veľmi nízka. A v tom je tajomstvo jeho extrémneho účinku.

Molekula Lactoferrinu má ďalšiu obrovskú prednosť v tom, že je stabilnejšia oproti kyselinám a enzýmom. Akékoľvek zápaly v tele totiž sprevádzajú okyslenie zapáleného tkaniva a mnoho aktívnych látok (napr. antibiotiká) v tomto prostredí stráca svoju účinnosť. Lactoferrin je však i vo vnútri sekrétu STÁLE AKTÍVNY A ÚČINNÝ.

Dlhoročný výskum dokázal, že doplnením Lactoferrinu o špeciálnu väzbu jódu a selénu sú významne zlepšené terapeutické vlastnosti tabliet. Jód i selén sú dôležité pre správnu funkciu imunitného systému, regulujú činnosť štítnej žľazy a chránia bunky proti voľným radikálom kyslíka.

ESSENS Lactoferrin Tablets sú vytvorené špeciálnou technológiou SOFT tabletting. Ide o špeciálny postup výroby, kedy NEDOCHÁDZA k denaturácii a tým k zníženiu aktivity lactoferrinu. TÚTO TECHNOLÓGIU PRI SPRACOVANÍ LACTOFERRINU NEPOUŽÍVA ŽIADNA INÁ SPOLOČNOSŤ NA SVETE!

KEDY UŽÍVAŤ ESSENS LACTOFERRIN TABLETS?
- pri akútnom nachladnutí a chrípke
- pri intenzívnych problémoch zažívacieho traktu (vírusové hnačky, alimentárne nákazy, upokojenie pri Crohnovej chorobe, ulceróznej kolitíde, celiakii)
- ako prevencia a ochrana organizmu napr. v priebehu ožarovania pri onkologických pacientoch

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne počas jedla. Pri ťažkých stavoch možno prijať až 5 tabliet denne podľa potreby
Obsah balenia: 30 tabliet
Cena pre členov Klubu ESSENS: 39,00 €
Odporúčaná predajná cena: 54,60 €

Výživový doplnok ESSENS Lactoferrin Tablets je vyvinutý a vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia najprísnejších pravidiel a noriem EÚ. Účinné látky sú získavané výhradne z prírodných zdrojov bez použitia surovín pripravených chemickou cestou. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny najvyšších možných kvalít.

LACTOFERRIN VYUŽÍVANÝ V ESSENS LACTOFERRIN TABLETS MÁ TIE NAJLEPŠIE MOŽNÉ HODNOTY A IDE O NAJKVALITNEJŠÍ LACTOFERRIN NA SVETE!

Katalóg Lactoferrin nájdete v sekcii ,,aktuálny katalóg"


 

 

 

Vaše otázky a odpovede odborníka

Colostrum
Aloe Vera
Yogurt maker
Home Pharmacy


Blog

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS
Predstavujeme exkluzívny a úplne jedinečný výživový doplnok ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.

Zaujímavosti

Recepty z jogurtov ESSENS
Iste ste už vyskúšali ako výrobu jogurtov, tak aj najrôznejšie recepty, a preto vám prinášame aj zopár našich tipov.

 

Zaujímavosti a fakty zo sveta jogurtov
Radi by sme vás zoznámili so zaujímavými informáciami o pozitívnom vplyve jogurtov na ľudský organizmus, zdravie a kondíciu.