Produkty pre krásu

Parfumy Essens
Women
Men
Parfumy Niche
Unisex
Parfumy Essens Unique
Women
Men
Kozmetika
Sun Care
Essens Women
Essens Men
Aloe Vera
Colostrum

Produkty pre bývanie

Home Parfume

Vyhľadávanie

Sme na Facebooku

Anketa

Záleží Vám na tom ako vonia Váš partner?
 

Pomáhame!

Návštevy


Dnes:20
Včera:31
Tento mesiac:683
Minulý mesiac:866
Tento rok:4179
Celkovo:151358


 


ZÍSKAJTE
30% ZĽAVU


AUTOPROGRAM

Dych vyrážajúci životopis PharmDr. Milana Krajíčka - uznávaného odborníka vo farmaceutickom priemysle




Nie každý má to šťastie, aby sa mu práca stala aj záľubou. Milan Krajíček to šťastie má. Farmáciu vyštudoval na Univerzite Karlovej v Hradci Králové, kde začal aj vedeckú kariéru prostredníctvom študentskej vedeckej odbornej činnosti. Po úspešnom absolvovaní vysokej školy nastúpil do svojho prvého zamestnania vo vtedajšej farmaceutickej spoločnosti Galena - ako technológ tekutých liekových foriem. Prvé roky neboli jednoduché. Bolo treba zladiť idealistické študentské predstavy s realitou a elán s nedostatkom skúseností. Aj keď bol jeho šéf veľmi prísny, s odstupom času dospel k záveru, že mal obrovské šťastie, pretože práve od neho sa veľa naučil.

Ďalším kľúčovým momentom bola skutočnosť, že Galena začínala rozširovať sortiment a v roku 1991 sa rozhodla vybudovať poloprevádzku tuhej liekovej formy. Stanovil sa malý tím realizátorov, kde figuroval v dvoch funkciách: ako vedúci tímu a zároveň ako technológ. Skúsenosti nadobudnuté pri tejto zaujímavej práci zúročil o niekoľko rokov neskôr - pri samostatnom podnikaní.

Počas získavania praktických skúseností v Galene zložil na Farmaceutickej fakulte Univerzity Karlovej rigorózne skúšky a získal diplom doktora farmácie. Ďalej absolvoval široký rad školení (viď ďalšie vzdelávanie) a aktívne sa zúčastnil na pracovných jednaniach v mnohých českých i zahraničných spoločnostiach.

Odísť z Galeny v dobe, kedy sa mu sľubne vyvíjala pracovná kariéra, bol krok do neznáma. Avšak pre tak kreatívneho človeka sa veľký organizačný moloch stával príliš tesným a strnulým. V roku 1994 spolu s dvomi ďalšími nadšencami založil spoločnosť Favea. Žiadna z činností spoločnosti sa nezaobišla bez jeho priamej účasti. Podieľal sa ako na výrobnej činnosti - kedy sám zavádzal progresívne technológie, tak na exporte investičných celkov - kedy bola spoločnosť Favea dodávateľom technológií pre výrobu liečiv.

Veľkou a samostatnou kapitolou bola účasť spoločnosti Favea v rade odborných grantov. Opäť to bol on, kto sa zaslúžil o zapojenie spoločnosti do výskumných prác a to nielen v Českej republike, ale hlavne v zahraničí. Významnou úlohou pre prezentáciu spoločnosti
Favea a nových trendov vo farmácii doma i v zahraničí bola veľmi aktívna prednášková a osvetová činnosť, ktorej sa ako uznávaný odborník aktívne zúčastňoval.

Pán doktor Krajíček sa neustále vzdeláva, a čím viac sa jeho znalosti prehlbujú, tým väčšmi rastie chuť po získavaní nových a ďalších informáciách. Preto nevydrží dlho stáť na jednom mieste, potrebuje sa rozvíjať a hľadať nové možnosti svojho uplatnenia. Po dvadsiatich rokoch už Favea fungovala úplne bez problémov, a tak nastal čas na zmenu. Stal sa spoluzakladateľom spoločnosti K2pharm, kde zamestnáva partiu farmaceutických fanatikov a kde môže veľmi dobre presadiť svoje vízie, nadobudnuté znalosti a aj celoživotné skúsenosti. Tie dokáže obdivuhodne spájať a kombinovať a na rozdiel od väčšiny ostatných je schopný vnímať jednotlivé súvislosti a nie len oddelené informácie.

Jednou z jeho najväčších predností je, že nielenže vie nájsť účinné látky na daný zdravotný problém, ale dokáže tieto látky vhodne doplniť látkami pomocnými a navrhnúť tak formuláciu liekovej formy. Navyše však na ňu dokáže navrhnúť aj vhodný technologický postup, teda aj technologické vybavenie a následne vyrobiť výsledný produkt. O celom procese, použitých látkach aj technológii výroby potom dokáže zasvätene hovoriť, jeho prezentácie sú vždy zaujímavé, pútavé, náučné, vtipné a hlavne nikdy nie nudné.

Spolupráca pána doktora Krajíčka a spoločnosti ESSENS začala ešte v dobe jeho činnosti v spoločnosti Favea. Myšlienka užšieho prepojenia bola realizovaná v roku 2014 pri zakladaní spoločnosti K2pharm, kedy spoločnosť majetkovo vstúpila do ESSENS EUROPE SE
a pán doktor sa stal členom dozornej rady a tým aj jedným z kľúčových ľudí ESSENS. Jeho charizma, prirodzená noblesa, obrovské vedomosti i skúsenosti, chuť pomáhať chorým pomocou exkluzívnych produktov, obojstranne nekonfliktná a úplne bezproblémová
komunikácia nad zásadnými témami - to všetko sú cenné aktíva, na ktorých môžeme spoločne stavať.

A pretože výskum a vývoj neustále napredujú, môžeme sa spoločne vybrať oproti novým objavom, zložkám aj technológiám a tešiť sa na ďalšie účinné preparáty, ktoré budeme z laboratórií spoločnosti K2pharm postupne predkladať svetu pod značkou ESSENS.

 

 
 

Vaše otázky a odpovede odborníka

Colostrum
Aloe Vera
Yogurt maker
Home Pharmacy


Blog

ESSENS LACTOFERRIN TABLETS
Predstavujeme exkluzívny a úplne jedinečný výživový doplnok ESSENS LACTOFERRIN TABLETS.

Zaujímavosti

Recepty z jogurtov ESSENS
Iste ste už vyskúšali ako výrobu jogurtov, tak aj najrôznejšie recepty, a preto vám prinášame aj zopár našich tipov.

 

Zaujímavosti a fakty zo sveta jogurtov
Radi by sme vás zoznámili so zaujímavými informáciami o pozitívnom vplyve jogurtov na ľudský organizmus, zdravie a kondíciu.